Прасувальна дошка з рукавом. Параметри: довжина 120 см, ширина 38 см.
Висота мінімальна 70 см, максимальна 90 см. Матеріал столу ДСП.
Матеріал ніжок — метал. Матеріал чохла бавовна. У комплекті підрукавник, підставка під праску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Опори | метал |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Основа робочої поверхні | ДСП |
| Максимальна висота робочої поверхні | 90 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 38 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 60 см |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Ширина | 38 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Довжина | 120 см |
| Комплектація | |
| Підставка під праску | Є |
| Знімний подрукавник | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴

