Раскладушка з матрацом на ременях (незнімний матрац завтовшки 60 мм). Усередині матраца — набивка — поролон 60 мм.
Переваги — гарна натяжка тканини, малі габарити в складеному вигляді, у комплекті вже є матрац, який надійно прикріплений до
розкладанці, що так само позбавить вас від покупки додаткового. Компактна конструкція позбавить вас думок, де зберігати матрац, коли ліжко
складена. Виготовляється матрац таким способом — використовується двошарова тканина — верх — бавовна, нижній — пропіленова складник.
Тканина натягнута по всьому периметру, натяжка натяжка за рахунок ременів із пружинами, розташованими під розкладачкою, з чого виходить
досить велика поверхня та ще й великий незнімний матрац, який додасть відпочинку додаткового комфорту.
Розміри розкладачки в складеному вигляді: 77 см х 67 см х 23 см. Вага — 7 кг
Забарвлення різні, залежно від партії.

| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вага | 70 кг |
| Довжина | 1900 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Незнімний матрац |
| Матеріал чохла матраца | бавовна |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 6 см |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 770 мм |
| Висота в складеному вигляді | 270 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівні регулювання підголівника | 3 |
- Ціна: 1 199 ₴





