Пластиковий табурет ротанг коричневий ідеально підходить для дому, пікніка, саду та дачі. Стильний дизайн, що імітує плетіння з ротанга, має чудовий вигляд, хоч би де стілець був. Він надзвичайно зручний у використанні та має високу міцність. Висока якість і довговічність, можливість мити водою й встановлювати не побоюючись впливу сонячного світла — переваги, якої вирізняється пластикові меблі , порівнюючи зі своїми побратими з інших матеріалів.
Табурет створений із використанням в дизайні суворої геометрії в поєднанні з плавними переходами. Цей предмет меблів задовольнить широкий спектр потреб як усередині будинку, так і поза ним, завдяки чіткій продуманості конструкції та увазі до кожної деталі. Легкість полегшує його переміщення.
Особливості та переваги моделі:
- Легко переміщати та перевозити.
- Виготовлена з міцного пластику.
- Не боїться впливу сонця та вологи.
- Привабливий дизайн, що імітує плетіння з ротанга.
- Годиться для зовнішнього використання.
- Легко миється й протирається.
Розміри:
- ширина — 380 мм
- глибина — 380 мм
- висота — 455 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Колір меблів | Коричневий |
| Ширина табурета | 38 мм |
| Глубина табурета | 38 мм |
| Висота табурета | 42 мм |
- Ціна: 285 ₴







