Сушарка для білизни на батарею, універсальна, призначена для невеликого об'єму білизни.
Її можна використовувати на батареї, на ванній балконі. Дуже зручна та негабаритна сушарка. У разі малогабаритного приміщення — незамінна річ.
Сушарка має складану конструкцію. Після використання легко скласти та заховати.
До 4.5 метрів корисної площі. (Т.е. прирівнюється до 4.5 метрам мотузки)
Виробник — Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Для батарей опалення |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





